[02:46:11] Eshevar says:
Vaktinin zamanında, diyarların uzağında hatta uzakların da ardında bir ülke varmış. Ormanları hep yeşil, dereleri hep sulu, suları hep tatlıymış ülkenin. Bir dağın etrafına kuruluymuş tüm ülke kimse bilmez neden. Dağın da tam tepesindeymiş kale, sanki sırf işkence olsun köylülere diye.
[02:48:10] Eshevar says:
İşte bu ormanları hep yeşil, dereleri hep sulu, suları hep tatlı ülkenin tepesinde kale olan bir dağın içinde, bir şovalye yaşarmış. Bu şovalye diktatör, faşist, zalim, acımasız, vejeteryan düşmanı, bağnaz, sıkıcı, çirkin, hödük, kötü ve güçlüymüş.
[02:49:29] Eshevar says:
Masalın zamanından 4 vakit önce bu diktatör, faşist, zalim, acımasız, vejeteryan düşmanı, bağnaz, sıkıcı, çirkin, hödük, kötü ve güçlü şovalye; komşu ülkenin masum, sevimli, pembe, mor puantiyeli, böğürtlen kokulu, minik, şeker, cana yakın, sıcak ve ateş püskürtebilen ejderhasını kaçırmış.
[02:50:52] Eshevar says:
Komşu ülkenin neidüğü belirsiz yöneticisi masum, sevimli, pembe, mor puantiyeli, böğürtlen kokulu, minik, şeker, cana yakın, sıcak ve ateş püskürtebilen ejderhasının kaçırıldığını geçen 4 vaktin 2,5. vaktinde ancak algılayabildiği için; 3. vakitte haber salmış "tez gidin kahraman bulun" diye.
[02:53:02] Eshevar says:
Çığırtkanlar seslerinin ulaştığı her yerde kaba etlerinin arasından kan alınır gibi bağırarak olayı duyururlerken bir sınırda; yavuklusunun başlık parasını biriktirmeyi kendine en ulvi görev edinmiş, beyaz atlı, parlak zırhlı, karizmatik bakışlı, haşin yanaklı bir prenses olayı duyunca neidüğü belirsiz yöneticiden ayrıntılı bilgi almak için saraya yol almaya başlamış.
[02:54:46] Eshevar says:
Neidüğü belirsiz yönetici yaptığı slayt şovlu konferansta olası kahraman adaylarına bu diktatör, faşist, zalim, acımasız, vejeteryan düşmanı, bağnaz, sıkıcı, çirkin, hödük, kötü ve güçlü şovalye ve ormanları hep yeşil, dereleri hep sulu, suları hep tatlı ülkenin tepesinde kale olan dağı ve diğer şeyler hakkında bilgi vermiş.
[02:56:06] Eshevar says:
Bunun üzerine topluca yola çıkan kahraman adayları, yolda birbirlerini çekemeyip birbirlerinin kuyusunu kazmaya çalışmaktan 0,6 vakitlik yolu 1 vakitte alarak geciktikçe gecikmişler.
[02:56:36] Eshevar says:
En sonunda bir grup kahraman diktatör, faşist, zalim, acımasız, vejeteryan düşmanı, bağnaz, sıkıcı, çirkin, hödük, kötü ve güçlü şovalyenin kalesine girmiş.
[02:56:54] Eshevar says:
-bu kısım masal hedefi olan çocukların ahlak ve zihinsel sağlığı için sansürlenmiştir-
[02:58:22] Eshevar says:
Bu efsanevi çarpışmadan zaferle çıkan yavuklusunun başlık parasını biriktirmeyi kendine en ulvi görev edinmiş, beyaz atlı, parlak zırhlı, karizmatik bakışlı, haşin yanaklı kahraman prenses, masum, sevimli, pembe, mor puantiyeli, böğürtlen kokulu, minik, şeker, cana yakın, sıcak ve ateş püskürtebilen ejderhayı bir yangın söndürücü biberon ile birlikte taşımak suretiyle kendine familiar yaparak, yavuklusunun şehrine dönmüş ve yaptıklarını anlatmış.
[02:59:05] Eshevar says:
Yavuklusunun babası olayları öğrenince beyaz atlı, parlak zırhlı, karizmatik bakışlı, haşin yanaklı kahraman prenses ve asum, sevimli, pembe, mor puantiyeli, böğürtlen kokulu, minik, şeker, cana yakın, sıcak ve ateş püskürtebilen ejderhadan korkaran saf elemanı prensese yavuklu etmişler.
[03:00:36] Eshevar says:
Neidüğü belirsiz yönetici, şovalyeyle savaş esnasındaki yaptıkları nedeniyle halk tarafından tahttan indirilmiş ve yerine lakabı çok uzun prenses, sersem köylü oğlan ve eblek ejderha geçrilmişti.
[03:00:49] Eshevar says:
Onlar erdi huzura, biz gidelim uyumayaa..

Kafein perisine msn'den masal denemesi

2 adet elleştiri almış.:

sensin fesat (nokta)

dip: aklıma gelen ilk yorumdan sonra uzayacak olan diyaloğu kısa kestim. bundan çok memnun kalacaksın. sevgiler, Alicemtrak.

5 Ocak 2010 03:24  

masaldan sonra çok güzel uyudum ki ben!
bence her insana bir eshe lazım.

bir de dikkatimi çekti; kelimelerin artmış gibi son zamanlarda.

5 Ocak 2010 18:59  

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa